Керівник ДАБІ: кадрові зміни дали можливість впорядкувати роботу з реєстрації дозволів на будівництво

Керівник ДАБІ: кадрові зміни дали можливість впорядкувати роботу з реєстрації дозволів на будівництво
На сьогодні всі управлінські рішення спрямовані на відновлення прозорості дозвільних процедур, — Строкач Об этом сообщает visti-kamenia.in.ua со ссылкой на СМИ.


В.о. голови Держархбудінспекції Олександр Строкач вважає, що кадрові зміни у Дозвільному департаменті ДАБІ дозволили налагодити нормальний процес відпрацювання дозвільних документів на будівництво.


Строкач зазначив, що це стосується роботи як посадових осіб в самому Департаменті, так і в регіонах.


«Сьогодні відновлено нормальну робочу комунікацію між Дозвільним департаментом та нашими територіальними органами. Взаємодія відбувається повністю з дотриманням вимог законодавства. Наприклад, якщо територіальний орган надсилає позитивне рішення про видачу дозвільного документа на об’єкт будівництва, то ця інформація вчасно вноситься Дозвільним департаментом до Єдиного реєстру – без-будь яких необґрунтованих заперечень», – відзначив керівник ДАБІ.


За словами Строкача, на сьогодні всі управлінські рішення спрямовані на відновлення прозорості дозвільних процедур, забезпечення об’єктивного, неупередженого розгляду документів з дотриманням встановлених строків.


«Необхідно навести порядок у існуючій дозвільній системі, забезпечити вже сьогодні законне право суб’єктів містобудування отримувати адміністративні послуги у будівництві вчасно та без штучних перешкод», – наголосив керівник Держархбудінспекції.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/kerivnik-dabi-kadrovi-zmini-dali-mozhlivist-vporyadkuvati-robotu-z-rejestraciji-dozvoliv-na-budivnictvo-629904.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя